Vizuál k besedě.

Pozvánka na besedy o pěstounství

Problematika pěstounské péče a pomoc dětem v nepříznivé životní situaci jsou tématem besed z cyklu „V pěstounské rodině jsem doma“, které se konají na různých místech Plzeňského kraje. První z besed proběhne v plzeňské kavárně Kačaba. Možnost diskutovat bude i v Tachově, v Domažlicích a v Klatovech.

„Besedy o pěstounství pořádá Diakonie Západ již desátým rokem. Jsou určeny všem, kdo se zajímají o situace dětí, které nemohou vyrůstat ve své původní rodině. Na setkání budou diskutovat sociální pracovníci z oblasti náhradní rodinné péče, zkušení pěstouni, o radostech i starostech, které přijdou, když se člověk rozhodne jít těmto dětem vstříc na cestě zvané pěstounství. Dozvíte se, kdo se může stát pěstounem a co je třeba promyslet před přijetím dítěte do rodiny. Zeptat se můžete na cokoli dalšího v uvedených termínech v různých městech Plzeňského kraje,“ přibližuje problematiku Jana Dostálová z týmu Adite pro náhradní rodiny Diakonie Západ.

Besedy se uskuteční v těchto termínech:
6. 4.  od 18:00 – Café Restaurant Kačaba, Prokopova 17, Plzeň
21. 4. od 17:00 – Rodinné centrum KATka, Pivovarská 281,  Tachov
31. 5. od 17:00 – Komunitní centrum Pivovar, Pivovarská 10, Domažlice
6. 10. od 17:00 – Kavárna U Bílé věže, Křížová 165, Klatovy
2. 11. od 18:00 – Café Restaurant Kačaba Plzeň, Prokopova 17, Plzeň

Adite pro náhradní rodiny lze podpořit zasláním  jakékoli částky na účet 9339 9339/0800 pod VS 23, materiálním darem, službou či jako dobrovolník.

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner