Foto: Orange - stavební řešení

Pronájmem stavební buňky v Plzni můžete vyřešit řadu starostí

Žádná z větších staveb se neobejde bez dočasného zázemí pro dělníky, takzvaných stavebních buněk. Výhodou takového řešení je především vzájemná kompatibilita jednotlivých kusů, a tak lze vytvářet modulární stavby dle potřeby, a to skládáním jednotlivých buněk k sobě. Umístění buňky se ale nemusí uplatnit jen na stavbě. Poradíme vám, kde v Plzni poptávat jejich pronájem.

Pronájem stavebních buněk v Plzni

Stavební buňka je obvykle zateplena a lze ji doplnit osvětlením, topením či sanitárním zařízením. Vždy záleží na konkrétním účelu využití, a tak je nejjednodušší se na výbavě a dalších náležitostech domluvit se specialistou na půjčení a pronájem. V Plzni je to společnost Orange – prostorová řešení s.r.o. sídlící na adrese Podnikatelská 17 na Borských polích.

Stavební buňky a obytné kontejnery jsou ideálním řešením nejen pro stavbu. Jsou variabilní, mobilní a spojovatelné. Pronájem stavební buňky je levný, výstavba rychlá a snadno se díky nim vyřeší hned několik problémů. Lze je totiž použít jako šatnu, dočasný sklad, jídelnu, kancelář, ale i například jako prodejní nebo výstavní stánky.

Při zapůjčení nemusíte řešit přepravu, společnost Orange – prostorová řešení vám ji doveze přímo na místo, vy potřebujete pouze volnou plochu a případně elektrickou přípojku. Vše ostatní zařídí profíci od této plzeňské firmy. Konzultace a rady před samotným zapůjčením jsou zcela nezávazné, avšak na vysoké úrovni.

Jak je to se stavebním povolením

Obytné kontejnery na pracovištích není většinou potřeba opatřit stavebním povolením, příslušnému úřadu stačí ohlášení. Prostor buněk však nesmí přesáhnout plochu 150 m2 a výšku více jak dvou pater. Pokud se k takové hodnotě blížíte, realizace raději konzultujte se stavebním úřadem. V naprosté většině případů však k využití tak velkého prostoru stavebními buňkami nedochází.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: