Zdroj obrázku: Andrew Angelov / Shutterstock.com

Tipy na dárky z fotografií 

Dárky jsou věčné téma. Ať už se to týká dárků na Vánoce, dárků k narozeninám, různému výročí, dárků na rozloučenou, třeba s kolegy, co odchází ze zaměstnání a jiné příležitosti, kdy chceme druhého potěšit dárkem. Darovat můžeme ledacos: knížku, parfém, šálu, šperk, peněženku, adrenalinový zážitek, wellness pobyt a mnoho dalšího.

K oblíbeným a žádaným patří také dárky obsahující fotografie, které mohou zachycovat kouzelné okamžiky nebo jen připomínat různé situace. Výhodou u tohoto typu dárku je, že potěší jak muže, tak ženy různé věkové kategorie. Samozřejmě jiné fotografie se budou vybírat pro babičku, jiné pro syna a další zase pro kolegyni z práce. Přinášíme tipy, jak díky fotkám můžete vykouzlit na tváři úsměv někomu, na kom vám záleží. A ten úsměv lze vykouzlit i opakovaně po řadu let. 

Fotokniha sešit 

Tento typ dárku můžete vyrobit sami z pohodlí domova. Stačí vybrat určité množství fotografií, nahrát je do galerie a buď si sami vyhrajete s designem, nebo přenecháte tuto práci chytrému asistentovi. Program dokáže fotky vybrat a poskládat včetně oříznutí, pokud je to nutné. Fotokniha sešit je dárek, který potěší i za mnoho let. A je jedno, zda hodláte obdarovat rodiče, vlastní dospívající či dospělé děti, babičku, přítele. 

Fotokniha

V podstatě je to totéž co fotokniha sešit, tady je rozdíl pouze ve vazbě a listech. Někdo používá jeden název pro oba typy – jiný rozlišuje tímto drobnosti v designu a použitém materiálu. Fotoknihy mívají pevné listy a fotosešit lehké. 

Fotokalendář

Další možností jsou fotokalendáře. Opět vyberete fotky a seřídíte tak, aby to mělo hlavu a patu. Například leden je měsíc, kdy se narodil váš syn, tak umístíte jeho fotku. V únoru má babička s dědou výročí svatby, vyberete fotografii, kde jsou spolu, a takto pokračujete. Fotografie pochopitelně vybíráme podle toho, komu je dárek určen. 

K dalším posledním dvěma typům patří foto nástěnka a foto galerie. V podstatě z vybraných fotek vyrobíte nástěnku. V případě galerie opatříte každou fotku rámečkem, aby se daly buď pověsit na stěnu, nebo rozestavět na police. 


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: