Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Umíte vybrat ten správný šperk pro svou partnerku? 

Šperky potěší každou ženu, a pokud nevíte, čím obdarovat svou milovanou, krásný blyštivý šperk bude vždycky tou správnou volbou. Víte ale, podle čeho vybírat, aby vaše drahá polovička byla maximálně spokojená? Klíčem k úspěchu je znát svou ženu dokonale.

Jaký je typ ženy

To, jaká je žena povahově, se většinou odráží i na tom, jaký typ šperků preferuje. Pokud je žena spíše konzervativní, bude jistě upřednostňovat také jemné a méně výrazné šperky. Vybírejte proto menší přívěsky a elegantní diamantové náušnice. Pro ženu, která je spíše extravagantní se nebojte vybírat výraznější kousky, větší přívěsky i barevné kamínky, které podtrhnou její styl. Pokud vaše žena naopak moc šperkům neholduje, pro začátek vybírejte jemné šperky, které vypadají nenápadně, a přitom velmi elegantně a jsou doplněny o čirý menší kamínek.

žena
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Oblékání i postava

To, jak bude šperk ženě slušet, záleží i na tom, jak se obléká nebo jaké je postavy. Štíhlou postavu skvěle podtrhnou jemnější a přitom stylové diamantové přívěsky, náušnice nebo náramky. Pro ženu plnější postavy pak určitě volte výraznější a větší kousky, kterým nechybí styl a osobitost. Záleží ale i na tom, jak se žena obléká. Pokud má ráda jednoduchou a praktickou módu, měl by tomu být přizpůsobený i výběr šperků. Naopak pokud má vaše žena ráda výzvy, nebojte si i podobných šperků.

Šperk pro zvláštní příležitost

Záleží také na konkrétní příležitosti. Pokud kupujete ženě šperk na běžné denní nošení, který bude moci využít, i když jde do práce, s kamarádkami na víno nebo takový, který nebude muset ani sundávat, měl by být střídmější a neutrální – zkrátka, aby se hodil ke všemu. Naopak pokud by šperk měl být pro zvláštní příležitost, na nějakou společenskou událost nebo třeba k večerním šatům, měla by z něj už na první pohled vyzařovat patřičná elegance. 

Není žena, která by pohrdla krásným, třpytivým šperkem.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: