Foto: Maceo Parker promo

V půlce listopadu si v Měšťanské besedě doslova podají kliku dvě hudební legendy

14. listopadu zde vystoupí jeden z nejlepších jazzových klavíristů na světě Chick Corea, který bude v Plzni vystupovat vůbec poprvé. Koncert bude výjimečný také tím, že ho tento špičkový hudebník odehraje na klavír sólově, odtud název vystoupení Solo Piano. Chick Corea je čtvrtým nejvíce nominovaným umělcem v historii cen Grammy. Z 63 nominací jich 22 proměnil!

O den později, 15. listopadu, se po čtyřech letech vrátí do Velkého sálu Měšťanské besedy slavný americký saxofonista  Maceo Parker se svou nadupanou funky show. Dlouholetý spoluhráč Jamese Browna je pověstný svými strhujícími koncerty, které nenechají publikum v klidu a jsou obrovským zážitkem.

„Protože jsou to koncerty pro Plzeň mimořádné, rozhodli jsme se zvýhodnit vstupné pro ty fanoušky, kteří by k nám chtěli přijít na oba dva. Ti, kdo si koupí vstupenku na koncert Chicka Corey, dostanou slevu 20 % na vstupenku ke stání na Maceo Parkera“, říká Ivan Jáchim jednatel společnosti Měšťanská beseda Plzeň s.r.o. Slevu lze získat na předprodejním místě při nákupu vstupenky na Maceo Parkera, a to při současném zakoupení vstupenek na oba koncerty, nebo po předložení vstupenky na koncert Chicka Corey.

Další zajímavou akcí, která se odehraje v prostorách Měšťanské besedy, je natáčení dalšího dílu DVTV – Sametový speciál.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: