Zdroj obrázku: ZČG

Akce pro rodiče s dětmi v Západočeské galerii

Dvě aktivity pro rodiče s dětmi si na letní dny přichystala Západočeská galerie v Plzni. Obě akce jsou spojeny s výstavou prací Luboše Drtiny.

Ve světě knihy – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

Během této tvůrčí dílny  proniknete do světa knihy a inspiraci nalezneme v tvorbě současného grafika a ilustrátora Luboše Drtiny. Dílna je připravena v rámci výstavy Podtrženo. Luboš Drtina: grafické práce, ilustrace, autorské knihy, volná tvorba.

Dílna je vhodná pro děti od 7 do 15 let. Vstupné 60,- Kč (dospělý doprovod zdarma). Přihlásit se můžete do 29. června na tel. 377 908 536.

Tajemství galerijního kufříku – aktivita pro rodiče s dětmi

Se stejnou výstavou se můžete seznámit za využití „galerijního kufříku“. Kufřík obsahuje několik pracovních listů, které slouží jako průvodce výstavou. V nich se dočtete zajímavé informace nejen o autorovi, ale také například o tom, jaké výtvarné postupy a techniky ve své tvorbě autor používá. V pracovních listech také najdete instrukce ke své vlastní tvorbě. Potřebný materiál a pomůcky k tvoření naleznete v kufříku.

Tento program je bez účasti galerijního lektora, výstavou procházíte samostatně. Galerijní kufřík můžete využít po nutné rezervaci v jakýkoli Vámi vybraný den i čas v průběhu trvání výstavy (do 26. 8. 2018).

Aktivita je vhodná pro děti od 7 do 15 let. Vstupné činí 60,- Kč. Cena zahrnuje materiál a pomůcky.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: