Vizuál ke koncertu.

Ben Cristovao vystoupí 6. srpna na hradu Rabí, v září jej přivítají v Kralovicích

Tohle léto bohužel hudebním festivalům ze zřejmých důvodů nepřeje a program valné většiny z nich byla přesunut na rok 2021. Proto se mnoho interpretů přesouvá z těchto velkých akcí na komornější místa, aby fanoušci o jejich koncerty v létě nepřišli. Ben Cristovao je jedním z nich.

Při výběru lokací se Ben spojil s Národním památkovým ústavem a jednou z těch, která se mu zalíbila nejvíce, je hrad Rabí, oblíbená destinace Plzeňského kraje nedaleko Sušice. V Plzni se Ben narodil a rád se sem taky vrací. Přímo v malebné zahradě gotického hradu odehraje s kapelou koncert 6. srpna. 

Pokačovat s koncertováním bude o týden později, 13. srpna, a to na barokním zámku Stekník, který se nachází v blízkosti města Žatec. V srpnu se Ben Cristovao představí ještě fanouškům v Českém Krumlově. Toto město bývá obvykle touto dobou plné zahraničních turistů. Nyní je to jinak, a tak si i my můžeme užít krásy tohoto starobylého města.

Ve všech případech půjde o unikátní možnost zažít vystoupení Bena Cristovao na výjimečných místech pouze pro několik stovek lidí, což je šance, která už se patrně opakovat nebude.

Do Plzeňského kraje se zpěvák vrátí ještě 11. září, kdy vystoupí v Kralovicích.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: