Ilustrační foto. Zdroj: Dreamstime

Kouzelné fotografie pro blogery

Reklamní snímky jsou fotografie, které lze stáhnout z internetu a použít v digitálním tisku, pro účely zobrazení a na webových stránkách vaší společnosti.

Na internetu je dnes k dispozici velké množství fotografií bez licenčních poplatků a autorských práv. Jsou to běžně používané fotografie z fotobanky – obrázky, které byly nějakým způsobem upraveny, aby nedocházelo k problémům s autorskými právy, nebo fotografie od nezávislých fotografů. Pro ty, kteří hledají fotografie k použití na svých obchodních webech, mohou být tyto fotky velkou pomocí. V tomto článku se naučíte, jak najít kvalitní fotografie, které můžete použít na svých vlastních webových stránkách a v marketingových materiálech.

Nezáleží na tom, jaké je vaše téma: knihy, móda, filmy, vaření, fotografie, architektura, sport, kutilství atd. Vše, co musíte udělat, je prohlédnout si Google a bádat. Je to skvělé místo k hledání zajímavých věcí. Nemůžete nic pokazit! Stačí se podívat na těchto 25 super kouzelných fotografií, které lze použít pro knihy, jídlo, módu, filmy, fotografie, architekturu, sport atd., Aby vás inspirovaly pro vaši další knihu, blog nebo fotografický projekt.

Pokud vám fotografie nepadne do očí, nebojte se! Barvu, velikost nebo tvar můžete vždy přiblížit, aby vypadala atraktivněji. Photoshop můžete použít k transformaci obrázku nebo přidání detailů k obrázku, který se vám nejvíce líbí.

K pořizování skvělých snímků nepotřebujete profesionální fotografy. Tato sada fotografií zdarma je tak krásná, že můžete vytvořit jakýkoli vzhled, který chcete. Použití černé a bílé na vašich obrázcích je skvělý způsob, jak vašim obrázkům přidat jedinečný nádech.

Využijte správnou agenturu pro fotografie a budete moci svůj web přenést na vrchol.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: