Škodaland. Foto: Archiv Plzenoviny.cz

Přivítejte podzim ve Škodalandu – zrušeno

Aktualizace: ZRUŠENO  – „Vyjádření na pořadatele: „Omlouváme se všem, kteří s námi chtěli v sobotu 26. září přijít přivítat podzim do Škodalandu, ale vzhledem k aktuální situaci, která není příznivá, jsme se rozhodli akci zrušit.“

Máme pro vás jeden tip na sobotní odpoledne 26. září. Plzeňský centrální obvod pro vás připravil rodinné odpoledne ve Škodalandu s názvem „Vítání podzimu ve Škodalandu“. Návštěvníky čeká zajímavý program.

„Pro děti a jejich rodiče jsme zajistili prohlídku vozidel Integrovaného záchranného systému, tedy hasičského auta, sanitky DZS či několika vozidel Městské policie Plzeň určené například na odchyt zvířat či měření rychlosti,“ zve Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Děti se také mohou těšit na sportovní ukázku jezdeckých koní, projížďky na ponících, prezentaci Útulku pro zvířata Plzeň a pana Karla Makoně z DES OP – Záchranné stanice živočichů Plzeň.

„Pro větší zábavu jsme pro děti připravili i malování na obličej, nafukovací skákací hrad a samozřejmě mohou využít i spoustu herních prvků, které jsou pro ně ve Škodalandu instalovány, jako jsou vzduchové trampolíny, lanové centrum či velký středověký hrad,“ dodává David Procházka, starosta MO Plzeň 3.

Občerstvení je samozřejmě zajištěno v restauraci hlavní budovy areálu Škodaland a nezbývá nic jiného než dorazit v sobotu odpoledne 26. září ve 14 hodin.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 



Tipy z kalendáře akcí: