Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Problémy s erekcí nemusí být neřešitelné. Jak na ně?

Moc se o nich nemluví, a to hlavně z důvodu, že se za tyto problémy muži stydí. Je tak spíše výjimkou, když se o nich v novinách nebo jinde dočtete. Faktem ale je, že problémy s erekcí dnes trápí poměrně dost mužů. A tak je na místě toto témě otevřít a podívat se na to, jak se dají dané komplikace řešit.

Pomoci může změna životního stylu

Není nic výjimečného, že důvodem daných problémů je špatný životní styl. I proto je na místě jeho změna. Jde o první krok, když hledáte rady jak řešit problémy s erekcí. Není třeba bát se jakýchkoliv velkých změny. Stačí pouze pár kroků, které pomohou k tomu, aby vaše tělo lépe fungovalo. To se může pozitivně projevit i na sexuální oblasti. Co doporučujeme?

  • Začít jíst pestrou a zdravou stravu
  • Dodat tělu pravidelnou dávku pohybu
  • Eliminovat neřesti jako je alkohol a cigarety

Nebojte se navštívit lékaře

Jelikož se jedná o celkem soukromý problém, je mnoho mužů, co se bojí jít k lékaři. Přitom právě on může velmi pomoci v celkové diagnostice problému. Může zjistit, že je to nemoc označovaná jako erektilní dysfunkce. To je zjištěno na základě různých testů provedených v ordinaci. Na základě jejich výsledků může následně lékař stanovit vhodnou léčbu, která povede k budoucímu vyřešení problémů. Kdo přijde včas, toho může čekat třeba jenom konzumace několika málo prášků.

Pomoci mohou i preparáty na podporu erekce

Další možnost, jak problém řešit, je spojena s využitím různých preparátů na podporu erekce. Těch je na trhu celá řada a liší se nejenom složením, ale třeba i tím, zda jsou volně dostupné, nebo jsou jenom na předpis. Dále nezapomínejme také na to, že mohou mít různou dobu nástupu účinku, i jeho trvání. Při výběru této možnosti pamatujte, že jím neřešíte příčinu. Pouze zajistíte, že se nemusíte vzdávat sexu, ale hlavní důvod poruchy primárně neznáte. A neděláte nic proto, aby zmizela.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: