Kalendář akcí


Načítám Akce

« Všechny Akce

Cesta kolem světa

6. 4. 2024 - 31. 8. 2024

leták

Nová rodinná interaktivní expozice přináší unikátní koncept světelné zážitkové výstavy kombinované s prvky únikové hry. Příběh expozice odkazuje na slavný román Julese Verna.

Návštěvníci budou muset stejně jako ústřední postava knihy vykonat cestu kolem světa v šibeničním termínu, a přitom správně vyluštit všechny úkoly: na velkoplošné projekci rozehnat holuby z náměstí sv. Marka, vyvolat džina z lampy, uhádnout hádanku sfingy, porazit v tanci africké domorodce na obřím kinectu, rozeznít bubny v indickém chrámu, probudit ledního medvěda, dobýt severní pól a mnoho dalších. Jen ti nejlepší hráči zvládnou na konci získat poklad samotného Philease Fogga.

Pořadatelé prosí návštěvníky, aby se dostavili na čas. Skupiny (1–8 osob) jsou vpouštěny do expozice v daných intervalech, aby se zajistil komfort návštěvníků. Každá skupina začíná hrát sama a s dalšími hráči se v závislosti na rychlosti postupu může, ale nemusí potkat až v průběhu hry. Návštěva expozice není časově omezená. Odhad stráveného času samotnou hrou je hodina. K exponátům je ale možné se vracet a užít si je i mimo rámec plnění úkolů.

Podrobnosti

Zahájení:
6. 4. 2024
Ukončení:
31. 8. 2024
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.depo2015.cz/cesta-kolem-sveta

Místo konání

DEPO2015
Presslova 14
Plzeň, Česká republika

Za změnu programu neručíme.


Sdílejte:


Tipy z kalendáře akcí: