Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Čím muži nepohrdnou aneb dárek pro správného chlapa!

Každý muž je jiný, ale všichni do jednoho milují dvě věci. Lahodný tekutý mok a technické vychytávky. Když jako dárek zvolíte jedno z toho, tak se nemůžete netrefit. Ale máme samozřejmě na mysli pořádného chlapa, žádné načančané slečinky! Může to být třeba dárek k výročí svatby, dárek k narozeninám, ale jistě se najde řada dalších příležitostí, které jsou jako stvořené k obdarování něčím originálním.

Když pivo teče proudem

Zmiňovali jsme lahodný mok a tím myslíme samozřejmě zejména pivo. Pivo si čas od času dá každý chlap, i když jej pravidelně pít nemusí. Máte-li doma ale opravdového pivaře, tak mezi originální dárky pro muže, kterými se nespletete, jednoznačně patří pivní dárkové sady. Ty zpravidla nabízejí exkluzivní výběr různých druhů piva z celého světa. Může si tak vychutnat chutě zlatavého moku z míst, kam se třeba ani nikdy nepodívá. Není to lákavé?

A pivo je samozřejmě potřeba z něčeho koštovat. Proto mu můžete udělat radost mnoha nádobami a džbány, které jsou určeny na uchovávání, chlazení i servírování piva. Za všechny jmenujme třeba: 

  • Džbán na pivo s pípou
  • Stylový pivní balón na chlazení a servírování

Výprava na lov?

Čas strávený v lese u každého muže probouzí instinkty lovce. Tak jako někdo jezdí na ryby, jiný se zase vypraví na lov do lesa. Samozřejmě regulovaný, žádné pytlačení! A k tomu se někdy může hodit přístroj umožňující dokonalé noční vidění. Tato technická vychytávka potěší každého chlapa. Digitální technologie umožňuje zvětšení a vysoký dosah v řádech stovek metrů. Není to ale jen montáž na puškohled, na který je možno takový přístroj uchytit díky různým adaptérům. Může sloužit také k samotnému pozorování zvěře, ať už z ruky nebo ze stativu. Možné je rovněž využití k fotografování v noci a pořízení zajímavých záběrů, které se přes den určitě nepodaří.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: